O tahe

Vlasová profesionálna kozmetika a kvalita značky TAHE je overená viac než 50 ročnou tradíciou. Firma TAHE bola založená kaderníkom Jose Ortiz Magana v roku 1961 a stále funguje ako rodinná, dnes už medzinárodná firma, ktorá predáva svoje produkty vo viac ako 50 krajinách.

V našej ponuke nájdete kompletný sortiment produktov TAHE.
Kvalitnú vlasovú technológiu Trionic Keratin, šampóny, kondicionéry na vlasy vrátane ostatných prípravkov s keratínom, kúry, masky, regenerácie a starostlivosť o vlasy, prípravky proti padaniu vlasov, laky na vlasy s keratínom, gély a ďalšie stylingové prípravky.

Pridali sme do portfólia aj profesionálne farby na vlasy TAHE LUMIÉRE s Trionic Keratínom, ktoré šetria čas kaderníkom ale i zákazníkom.

Dlhodobá vlasová regenerácia TAHE BOTOX, kúra na vlasy so zlatom, keratínom a kyselinou hyalurónovou. V oblasti starostlivosti o vlasy je mimoriadne široká ponuka vysoko kvalitných prípravkov s keratínom.

Vašu pozornosť si naozaj zaslúži rad TAHE ELITE TRIONIC KERATINa rad Tahe Gold Keratin, ktorá je určená pre starostlivosť o suché a poškodené vlasy.

Značka TAHE vlasová kozmetika uspokojí i veľmi náročných profesionálov a spotrebiteľov.

Sme výhradný distribútor pre Českú a Slovenskú republiku.

V prípade otázok k produktom a školeniam nás prosím kontaktujte.